Firma olarak yola çıktığımız günden beri kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında hizmeti müşterilerimize sunabilmek için çaba göstermekteyiz. Bu konuda şu ana kadarki sunmuş olduğumuz hizmetler göz önüne alındığında bir marka değeri olarak bulunduğumuz lokasyonda ön plana çıkmaktayız. Müşterilerimizin beğenisini kazanmanın haklı gururunu yaşamakla beraber bugünkü bulunduğumuz noktayı kendimiz için kesinlikle yeterli görmemekteyiz.

Categories
Contacts

Bugünlerde spor salonu, internet, TV dizileri gibi birçok yerde “fit olmak” veya “fitness” tabiri çok sık kullanılıyor. Fakat fitness nedir tam anlamıyla biliyor muyuz?

Fit olmayı estetik görünen kas yapma, düşük yağ oranı veya selülitleri olmayan bacaklardan ibaret sanmamalıyız!

‘Fit olma’ tanımı aslında “fitness” kelimesinden türemiştir ve fitness’ın tanımı ilk olarak şu şekilde yapılmıştır: “Bir organizmanın çevre şartlarına uygunluk derecesi ve neslini sürdürebilmesi’’.

Yani bu tanıma baktığımız zaman aslında fitness yalnızca sandığımız gibi estetik kaslar, düşük yağ oranı ve güzel görünümden ibaret değildir, çok daha fazlasıdır! Fitness: verilen fiziksel bir ödevi en güvenli ve etkili şekilde gerçekleştirebilme becerisi, yetenekleridir.

gymster-subscribe-image
En Son Güncellemeleri Almak İçin Kaydolun
Kampanyalardan haberdar olmak için hemen harekete geçin!
Whatsapp
Hemen Ara
Nasıl yardımcı olabilirim ?