Firma olarak yola çıktığımız günden beri kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında hizmeti müşterilerimize sunabilmek için çaba göstermekteyiz. Bu konuda şu ana kadarki sunmuş olduğumuz hizmetler göz önüne alındığında bir marka değeri olarak bulunduğumuz lokasyonda ön plana çıkmaktayız. Müşterilerimizin beğenisini kazanmanın haklı gururunu yaşamakla beraber bugünkü bulunduğumuz noktayı kendimiz için kesinlikle yeterli görmemekteyiz.

Categories
Contacts
Sağlık profesyoneline öğretilen ilk prensip ‘’önce zarar verme’’dir, fakat ister sağlık alanında çalışan birisi olun, isterse sporcu, isterse sedanter bir vatandaş olarak öğrenilmesi gereken ilk konunun ilk yardım olduğu görüşünde olarak herkesin ilk yardım eğitimi alması gerekliliğini belirtelim. İster spor salonunuzda isterse günlük hayatımızın içinde hepimizin başına çeşitli olaylar gelebilir ve gerektiğinde yapılacak etkili bir ilk yardımla hasta veya yaralının hayatı kurtarılabilir. Öncelik her zaman sağlık profesyonelinde olmalı fakat böyle bir imkanın olmadığı durumlarda, bu basit prensipler birinin hayatını kurtarmamızı sağlayabilir.
İlk yardımın temel uygulamaları  korumabildirmekurtarma olarak ifade edilir. Koruma: En önemli işlem olarak olay yerinde olabilecek tehlikeleri belirleyerek güvenli bir çevre oluşturmayı ifade eder. Bildirme: En hızlı, doğru ve sakin şekilde soruları açık ve net cevaplayarak 112 merkezine haber verilmelidir. Kurtarma: Olay yerinde hasta/yaralılara hızlı ancak sakin ve bilinçli bir şekilde müdahale yapılmasını içerir.
gymster-subscribe-image
En Son Güncellemeleri Almak İçin Kaydolun
Kampanyalardan haberdar olmak için hemen harekete geçin!
Whatsapp
Hemen Ara
Nasıl yardımcı olabilirim ?